lunes, 16 de octubre de 2017



Os/As nenos/as da aula sabemos ó que queremos a nosa Terriña 💚




 

jueves, 5 de octubre de 2017

Boas familias!
Lembrade que a partires das 9 da mañá, dende o día 2 de Outubro:
-Os/as nenos/as de Infantil e 1º de Primaria quedan na Aula D'Abaixo.
-Os e as nenos/as de 2º ata 6º de Primaria van para o Salón de Actos.
É preciso que os acompañedes ata a porta.
Grazas.



miércoles, 27 de septiembre de 2017


NOTICIA DIRIXIDA OS/AS USUARIOS/AS DAS TARDES
Bos días, o luns día 2 de Outubro comeza a aula pola tarde:
- Recolleranse a tod@s @s nen@s inscrit@s pola tarde, os días que estén anotad@s e que non avisaran previamente de que non acudirán á aula.
- O aviso para recoller ós/ás nen@s será 24 HORAS antes mediante chamada telefónica (Non se atenderán Whatsapp nin avisos a Facebook). Salvo casos de urxencia xustificada.
Se NON hai aviso NON se recollerán aos nen@s.

Grazas e bo día.

martes, 19 de septiembre de 2017

Festivo 25 de Setembro

Queridas/os. Lembrámosvos que o luns 25 ✌️de setembro é FESTIVO no Pereiro, polo que NON haberá aula. Moitas grazas.

jueves, 7 de septiembre de 2017

Festa fin de Verán

Mañá Venres 8 de Agosto teremos festa para celebrar o fin do verán!!
Pedímosvos que cada familia traia gusanitos, galletas, aceitunas, doritos... o que máis vos guste!

Grazas



Bos días, repetimos:
Revisade as cabeciñas das/os nenas/os 👧👦
As/os nenas/os que os teñan, non poderán acudir a aula.
Grazas 😊


miércoles, 6 de septiembre de 2017

Listado definitivo admitidos/as curso 2017-2018 Aula Concilia


“AULA CONCILIA” CURSO 2017 – 2018

 

QUENDA  DE  MAÑÁ

LISTADO DEFINITIVO ADMITIDOS/AS
 
NOME
DOCUMENTACIÓN A SUBSANAR
1-LUCÍA CURRÁS PÉREZ
 
2-SARA CURRÁS PÉREZ
 
3-MANUEL BASCOY GONZÁLEZ
 
4-NOELIA BASCOY GONZÁLEZ
 
5-AITANA LEITES RODRÍGUEZ
 
6- AINHOA LEITES RODRÍGUEZ
 
7-DANIEL RODRÍGUEZ YÁÑEZ
 
8-DIEGO CANTALAPIEDRA ELLENDT
 
9-MIGUEL CANTALAPIEDRA ELLENDT
 
10-SIRA GONZÁLEZ CORRAL
 
11-NOA GONZÁLEZ CORRAL
 
12-LEIRE BLANCO FERNÁNDEZ
 
13-HUGO DÍAZ FAGILDE
 
14-MATEO FERNÁNDEZ GONZÁLEZ
 
15-DIANA GONZÁLEZ DE FREITAS
 
16-MARÍA PÉREZ RODRÍGUEZ
 
17- SANDRA PÉREZ RODRÍGUEZ
 
18-CIBRÁN SACO SOUSA
 
19-ÁLVARO ANSIA GONZÁLEZ
 
20-ANTÍA SACO SOUSA
 
21-SOFÍA DIZ PÉREZ
 
22-DIEGO DIZ PÉREZ
 
23-IVÁN DIZ PÉREZ
 
24-GABRIEL DIZ PÉREZ
 
25-MATEO PROL PROL
 
26-YAIZA CID GONZÁLEZ
 
27-SARA RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ
 
28-ALBA LUCÍA DEL RÍO ALONSO
 
29-ÁLVARO DEL RÍO ALONSO
 
30-MARÍA ALONSO IGLESIAS
 
31-LUCA GONZÁLEZ GUEDE
 
32-CARLA FIDALGO FIDALGO
 
33-HUGO MENOR SERÉN
 
34-LUCAS FERRO FERNÁNDEZ
 
35-IKER FERRO FERNÁNDEZ
 
36-HUGO SALGADO SANTOS
 
37-IAGO SALGADO SANTOS
 
38-UNAI RAMOS PRADO
 
39-LUCA LOCOCO REDONDO
 
40-TEO MARTÍNEZ FENÁNDEZ
 
41-JUAN MARTÍNEZ FERNÁNDEZ
 
42-HUGO GONZÁLEZ RODRÍGUEZ
 
43-JIMENA CURIESES FERNÁNDEZ
 
44-LAURA FERNÁNDEZ GARCÍA
 
45-HUGO PARDO IZQUIERDO
 
46-UNAI PARDO IZQUIERDO
 
47-HUGO CONDE CONDE
 
48-DANIEL CARRASCO FOLGUEIRA
 
49-PABLO CARRASCO FOLGUEIRA
 
50-SARA FERNÁNDEZ PRADO
 
51-VICTORIA RODRÍGUEZ CURROS
 
52-NAIA RODRÍGUEZ DE PAULA
 
53-YAIZA RODRÍGUEZ DE PAULA
 
54-MARÍA RODRÍGUEZ PÉREZ
 
55-ROCÍO SUÁREZ MENÉNDEZ
 
56-DANIELA SUÁREZ MENÉNDEZ
 
57-ADRIANA SANTIAGO FUNER
 
58-ÍAN DOMÍNGUEZ PÉREZ
 
59-ANA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ
 
60-CRISTIAN CONDE CURRÁS
-Vida laboral pai
-Certificado horario pai
-Certificado horario nai
61-MATEO GARRIDO NOGUEIRAS
 
62-MARTA ALONSO ANSIA
 
63-IAGO VÁZQUEZ BAPTISTA
 
64-JAVIER PÉREZ PAZOS
 
65-MARCOS BLANCO VÁZQUEZ
-DNI da nai
-Tarxeta sanitaria do neno
66-CARLA RODRÍGUEZ PÉREZ
 
67-IZAN VILARCHAO CID
 
68-GONCALO MANUEL FERREIRA SANTOS
-Vida laboral da nai
-Firma autorización imaxe
69-ALBA MIGUÉLEZ ESTÉVEZ
 
70-MANUEL LÓPEZ CONDE
 
71-XOAQUÍN LÓPEZ CONDE
 
72-ESTELA LÓPEZ FERNÁNDEZ
 
73-ANTÓN GONZÁLEZ FERNÁNDEZ
-Vida laboral da nai
74-MARIÑA GONZÁLEZ FERNÁNDEZ
-Vida laboral da nai
75-BRUNO FEIJOO LORENZO
 
76-VERÓNICA ANSIA POMA
-DNI da nai
-Tarxeta sanitaria da nena
- Certificado do horaio do pai e da nai
-  Vida laboral do pai e da nai
77-ADRIÁN ENRÍQUEZ ÁLVAREZ
 
78-SANDRA GÓMEZ GÓMEZ
-Pendente de documentación
79-SOFÍA GÓMEZ GÓMEZ
-Pendente de documentación
80-NIRA PÉREZ SEARA
 
81-DANIEL PÉREZ SEARA
 
82-ALOIA SABUCEDO CURRÁS
 
83-LUCAS SABUCEDO CURRÁS
 
84-BREOGÁN SOUSA BRETAÑA
 
85-GALIZA SOUSA BRETAÑA
 
86-YANIRA BLANCO ÁLVAREZ
 
87-YAIZA BLANCO ÁLVAREZ
 

 

 

 

 

 

QUENDA DE TARDE

LISTADO DEFINITIVO ADMITIDOS/AS
 
NOME
DOCUMENTACIÓN A SUBSANAR
1-MANUEL BASCOY GONZÁLEZ
 
2-NOELIA BASCOY GONZÁLEZ
 
3-DIEGO CANTALAPIEDRA ELLENDT
 
4-MIGUEL CANTALAPIEDRA ELLENDT
 
5-SIRA GONZÁLEZ CORRAL
 
6-NOA GONZÁLEZ CORRAL
 
7-HUGO DÍAZ FAGILDE
 
8-MATEO FERNÁNDEZ GONZÁLEZ
 
9-MATEO PROL PORL
 
10-SARA RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ
 
11-MARÍA ALONSO IGLESIAS
 
12-CARLA FIDALGO FIDALGO
 
13-HUGO SALGADO SANTOS
 
14-IAGO SALGADO SANTOS
 
15-TEO MARTÍNEZ FERNÁNDEZ
 
16-JUAN MARTÍNEZ FERNÁNDEZ
 
17-JIMENA CURIESES FERNÁNDEZ
 
18-HUGO CONDE CONDE
 
19-SARA FERNÁNDEZ PRADO
 
20-VICTORIA RODRÍGUEZ CURROS
 
21-PABLO GONZÁLEZ OTERO
 
22-NURIA GONZÁLEZ OTERO
 
23-ADRIANA SANTIAGO FUNER
 
24-ÍAN DOMÍNGUEZ PÉRZ
 
25-MARTA ALONSO ANSIA
 
26-JAVIER PÉREZ PAZOS
 
27-MARCOS BLANCO VÁZQUEZ
-DNI da nai
-Tarxeta sanitaria do neno
28-CARLA RODRÍGUEZ PÉREZ
 
29-GONCALO MANUEL FERREIRA SANTOS
-Vida laboral da nai
-Firma autorización imaxe
30-MANUEL LÓPEZ CONDE
 
31-XOAQUÍN LÓPEZ CONDE
 
32-MARCO ANTONIO JUANES BARANDELA
 
33-BRUNO FEIJOO LORENZO
 
34-ÁLVARO DEL RÍO ALONSO
 
35-ALBA LUCÍA DEL RÍO ALONSO
 
35-NIRA PÉREZ SEARA
 
36-DANIEL PÉREZ SEARA
 
37-MAURO DEBASA CASTRO
 
38-BRAIS DEBASA CASTRO